Imam nešto da vam kažem...

Izvor: Mondo, 03.Sep.2015, 10:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Imam nešto da vam kažem...

Hrvatski pevač na Facebooku objavio nešto što će obradovati njegove obožavateljke.

Foto: facebook.com/novkovicboris

Boris Novković i slikarka Iva Višošević raskinuli su nakon tri godine veze.

Podsetimo, pevač je zbog Ive, pre tri godine, zatražio razvod od supruge Lucije sa kojoj je bio u braku 12 godina i sa kojom ima dvojicu >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << sinova.

Još uvek nije poznato zašto su se Iva i Boris razišli, jer do sada je sve izgledalo skladno i harmonično.

"Kako me ne bi krivo interpretirali i od ovoga pravili sapunicu odlučio sam ovim putem dati zvaničnu prvu i zadnju izjavu na tu temu.

"Ljubav između Ive i mene se završila. Bez obzira na nepomirljive razlike ta ista ljubav spojila nas je karmički , ne samo nas već i sve ljude u interakciji sa nama, oplemenila i obogatila naše i njihove živote bez obzira na ponekad teži put. Zato i živimo u svakoj novoj reinkarnaciji, da prožmemo i prođemo određena iskustva, zato ljubav nikada ne treba osuđivati u kojim god okolnostima se dogodila i rodila, za sve postoji razlog. Puno smo dali i naučili jedno od drugog ali došlo je vreme da svako od nas krene dalje kako bi svoju misiju još bolje ispunili. Hvala za ljubav, bilo je neponovljivo i jedinstveno, jedino moguće za reč koja nosi esenciju svega .

Boris"

Kako me ne bi krivo interpretirali i od ovoga pravili sapunicu odlucio sam ovim putem dati zvanicnu prvu i zadnju izjavu...

Posted by BORIS NOVKOVIC on Tuesday, 1 September 2015

 

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.