Gugl+ još nije spreman za korisnike (VIDEO)

Izvor: S media, 09.Jul.2011, 13:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gugl+ još nije spreman za korisnike (VIDEO)

U Guglu preporučuju da se još ne prave profili na Guglu+, već da treba pričekati službenu objavu Gugla.

Iako je Guglova društvena mreža Gugl+ još u testnoj fazi, korisnici već zahtevaju gomilu opcija, a najčešće se postavlja pitanje što je sa kompanijama i na koji način se one mogu uključiti u celu priču. Iz Gugla im poručuju da još malo pričekaju.

U Guglu kompanijama preporučuju da još ne rade profile na Guglu+, nego da pričekaju službenu >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << objavu Gugla da je taj servis spreman za poslovne korisnike.

Skajp na Fejsbuku

Fotografije sa "Fejsbuka" i na "Google +"

I "Fejsbuk" će imati video-pozive

Ali nema naznaka za to kada bi se to tačno moglo dogoditi, osim da će to biti 'ove godine'. Iz Gzgla samo poručuju (putem videa koji možete pogledati ispod), poslovne korisnike očekuju mnoge korisne opcije i opsežna analitika kao i mogućnost spajanja identiteta na Google+ sa drugim uslugama koje Gugl nudi.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.