Golčina – makazice Ingsa VIDEO

Izvor: B92, 21.Avg.2021, 17:06

Golčina – "makazice" Ingsa VIDEO

Napadač Aston Vile Deni Ings postigao je sjajan gol protiv Njukasla.

U trećem minutu nadoknade prvog poluvremena, doveo je Aston Vilu u vođstvo sjajnim golom.

"Makazicama" je matirao golmana Njukasla.

Sjajan pogodak i jedan od kandidata za gol sezone već u drugom kolu.

Pogledajte:

MITROVIĆ JE KRALJ ČEMPIONŠIPA: Srbin nastavlja da rešeta, želi da vrati Fulam u Premijer ligu! (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 21.Avg.2021

Jednostavno je nezaustavljiv. Fudbaleri Fulama na svom stadionu trenutno igraju meč četvrtog kola Čempionšipa protiv ekipe Hala. Rezultat na poluvremenu je 2:0 u korist domaćih, a mrežu gostiju, tresao je Aleksandar Mitrović, koji nastavlja sa sjajnim igrama na startu ove sezone. GOL MOŽETE POGLEDATI...

Nastavak na HotSport.rs...

Veljko Birmančević ne staje VIDEO

Izvor: B92, 21.Avg.2021

Veljko Birmančević nastavio je golgetersku seriju u dresu lidera švedskog prvenstva, Malmea...Srpski veznjak je postigao vodeći gol protiv Degerforsa u pobedi od 3:0...On je ovog leta stigao iz Čukaričkog, a do sada je na 14 utakmica postigao sedam golova...Mrežu je sada pogodio preciznim udarcem...