Fejsbuk bi da naplaćuje direktne poruke

Izvor: Vesti-online.com, 13.Jan.2013, 09:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fejsbuk bi da naplaćuje direktne poruke

Mogućnost slanja plaćenih poruka ljudima koji vam nisu prijatelji na Fejsbuku ozbiljno se razmatra u Palo Altu, bazi najveće svetske društvene mreže.

Fejsbuk razmatra mogućnost da korisnicima omogući da šalju direktne poruke i onim korisnicima Fejsbuka koji im nisu prijatelji, ali pod uslovom da to plate.

Blog Mesabl koji prati tehnologiju, piše da su nekim korisnicima Fejsbuka koji su želeli da pošalju poruku osnivaču i vlasniku te mreže Marku Zakerbergu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << stigle ponude da mogu to da učine ukoliko plate 100 dolara po poruci.

Bez plaćanja, poruke bi Zakerbergu stigle u folder "Ostalo", ali uz plaćanje svi koji žele mogli bi da pošalju poruku koja će sigurno stići osnivaču Fejsbuka. Fejsbuk je naveo da još razmatra formiranje cena za takve poruke kako bi se one odvojile od neželjenih.

Zakerberg ima više od 16 miliona sledbenika na Fejsbuku.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.