Izvor: Mondo, 05.Dec.2018, 18:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Facebook izlogovao korisnike u Srbiji
Najveća društvena mreža je opet izlogovala korisnike iz Srbije i ima poteškoće u radu.
Facebook je ponovo izlogovao mnoge korisnike u Srbiji. Nakon toga neki su imali problema da se prijave na svoj nalog, jer je mreža tvrdila da je lozinka netačna, a da lozinka, zapravo nije promenjena u međuvremenu.
Poslednji put kad se to desilo pre nekoliko nedelja, krajem septembra, Facebook je pretrpeo masivno hakovanje u kojem je oštećeno preko >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << 50 miliona korisnika na različite načine.
Ovog puta korisnici širom Srbije ponovo su zabrinuti da je neko ugrozio njihovu privatnost, jer je “scenario“ isti kao pomenutog puta, a Facebook još uvek nije ništa objasnio. Ipak, mreža širom sveta ima problema sa radom i korisnici na drugim društvenim mrežama upozoravaju na isti problem i javljaju da je Facebook i njih izlogovao.
Ostanite s nama, pratićemo razvoj situacije i ovog puta, a u galeriji možete pogledati kako izgleda cela situacija (većina ljudi u MONDO redakciji je izlogovana sa najveće društvene mreže u nekom trenutku i opisane stvari su deo iskustava, koje su novinari MONDO portala imali sa Facebook mrežom tokom 5. decembra).
Čekamo vaše komentare ispod vesti i na Facebook, Twitter i Instagram mreži.
Pogledaj vesti o: Facebook





