Izvor: Večernje novosti, 14.Apr.2015, 11:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ćuprija: Poklanjali vruć hleb
ĆUPRIJA - Prodavačice ćuprijske pekare "Zlatni klas" u Ulici kneza Miloša podelile su juče besplatno više od 3.400 vekni i pogača, a vrući hleb dobio je svako ko je ušao u ovu radnju prvog dana Vakrsa sa namerom da hleb kupi. Bez obzira na to da li se radilo o jednoj ili više vekni, račun niko nije platio. - Poslala sam dete kao i svakog dana u pekaru, a ono se vratilo kući sa dve pogače i novcem rekavši potpuno zbunjeno da je danas hleb besplatan. Moj sin je insistirao da plati ali su prodavačice odbile novac. Svaka čast na plemenitosti i humanosti ovih ljudi - napisala je na "Fejsbuku" Jelena Petrović.
Nastavak na Večernje novosti...










