Četiri studenta lansirala novu društvenu mrežu

Izvor: S media, 14.Dec.2010, 20:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Četiri studenta lansirala novu društvenu mrežu

Četiri njujorška studenta su lansirala novu društvenu mrežu na Internetu - "Dijaspora".

Studenti računaju na lakoću korišćenja svoje mreže i zaštitu ličnih podataka, kako bi se dobro pozicionirali na tržištu kojim u velikoj meri dominira "Fejsbuk".

Lansirana verzija "Dijaspore" namenjena je samo programerima, kako bi mogli da je učine >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << dostupnom za širu javnost, ali datum još nije odredjen.

Prilagodjavanje nove mreže široj javnosti je otvoreno za sve koji imaju tehnička znanja i dele viziju da društvenu mrežu treba da kontrolišu korisnici, objavljeno je na sajtu projekta www.joindiaspora.com.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.