Bejzbol direktno i na Fejsbuku

Izvor: B92, 10.Mar.2018, 01:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bejzbol direktno i na Fejsbuku

Društvena mreža Fejsbuk (Facebook) potpisala je s američkom bejzbol ligom MLB ugovor o prenošenju 25 popodnevnih mečeva.

Bejzbol mečevi će biti dostupni korisnicima Fejsbuka u SAD preko Fejsbuk voča (Facebook Watch), a društvena mreža je saopštila da će odloženo emitovanje biti dostupno na izabranim međunarodnim tržištima.

Fejsbuk, Tviter (Twitter), Amazon i druge tehnološke kompanije >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << su ušle u trku da dobiju prava za strimovanje sportskih dogadjaja, i zato što je unosno, ali i zato što povećava lojalnost korisnika, navodi agencija Asošiejtid pres.

Verajzon (Verizon) je potpisao ugovor s NBA ligom za striming osam mečeva na Jahuu (Yahoo), dok je Amazon prošle godine platio 50 miliona dolara za striming utakmice američkog fudbala.

Finansijski uslovi sporazuma Fejsbuka i MLB nisu objavljeni.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.