Izvor: Dzungla.org, 13.Jul.2012, 12:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bane Mojićević: Bio sam zavisan od „fejsbuka“!
Dok se estrada sve više navlači na društvene mreže, Bane Mojićević je bio prinuđen da se skine sa istih! Naime, zvezda „Granda“ otkriva da je ugasila profil na „fejsbuku“. Zašto?
- Navukao sam se žestoko, stalno sam sedeo za računarom, igrao igrice, nalazio prijatelje, gledao njihove fotke, razmenjivao komentare. U jednom trenutku kao da sam postao zavisnik i morao sam da prestanem. Trebalo mi je vreme da se iz svega izvučem – rekao je za portal „vestionlajn“ Bane Mojićević, koji sada samo povremeno tvituje.
(Izvor: Alo)
Pogledaj vesti o: Facebook
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Dzungla.org. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Dzungla.org. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





