BOKI, ŠTA ĆEŠ TI U MUŠKOM TOALETU?

Izvor: Kurir, 05.Okt.2011, 10:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BOKI, ŠTA ĆEŠ TI U MUŠKOM TOALETU?

Ipak stoji i piški?! Bojan Jovanovski, poznatiji kao Boki 13, pokušao je da uveri svoje fanove da čak i on vrši nuždu u muškom toaletu.

Ipak stoji i piški?!

Bojan Jovanovski, poznatiji kao Boki 13, pokušao je da uveri svoje fanove da čak i on vrši nuždu u muškom toaletu.

Pošto mu je dosadilo da svima ponaosob objašnjava da li ide u ve-ce za čike ili tete, slikao se mobilnim telefonom i fotografije objavio na svom Fejsbuk profilu.

>> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << />- Da se zna u koji ve-ce idem - napisao je Boki ispod slike, misleći da je tako svima zapušio usta.

Okej, pošto se iza njegovih leđa vide kible za malu nuždu, više je nego jasno da je Boki stvarno ušao u muški toalet, ali to i dalje ne znači da je tamo obavio posao.

Nažalost, Boki nije uspeo u svojoj nameri, pošto su ubrzo nakon objavljivanje slike počeli da stižu brojni komentari u kojima je ponovo otvorena polemika da li Jovanovski ide u ženski ili muški toalet.

(G. D.)

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Može on i stojeći: Nova fotka Bokija 13 pravo iz muškog toaleta!

Izvor: Svet, 05.Okt.2011

naslov: . Može on i stojeći: Nova fotka Bokija 13 pravo iz muškog toaleta!. . . . Ispod naslova: .  . . . . excerpt: . ...

Nastavak na Svet...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.