Autluk u vezi sa Fejsbukom

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 14.Jul.2010, 13:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Autluk" u vezi sa "Fejsbukom"

NJUJORK -

Korisnici "Majkrosoftove" usluge elektronske (e) pošte "Autluk" ubuduće će moći da se direktno povežu sa društvenom mrežom "Fejsbuk", objavila je američka kompanija.

Zahvaljujući novoj "ikonici" koja se može preuzeti od noćas, korisnici "Autluka" imaće pristup informacijama sa "Fejsbuka", prenele su agencije.

"Sada ćete moći da imate uvid u vašu društvenu mrežu dok pregledate >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << poštu, kako biste ostali u kontaktu sa prijateljima", naveo je jedan od "Majkrosoftovih" rukovodilaca Pako Kontreras Herera na zvaničnom blogu kompanije.

Ova novina predstavlja nastavak integracije koja je početkom godine već realizovane sa društvenim mrežama "LinkdIn" i "MajSpejs".

"U budućnosti očekujemo više partnerstava", rekao je Herera.

Korisnici usluga za e-poštu "Autluk" 2003 i 2007 mogu da pristupe tim funkcijama preuzimanjem najnovije verzije programa "Autluk sošal konektor", a korisnici "Autluka 2010" preko stranice "Majkrosoft apdejt".

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.