Izvor: NaDlanu.com, 20.Dec.2010, 15:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Akcija protiv noćne buke iz kafića
BEOGRAD, 20. decembra 2010. (Beta) - Grupa "Beograđani protiv noćne buke" započela je danas akciju slanja pisama gradonačelniku Beograda Draganu Đilasu da se rad kafića, barova, diskoteka i noćnih klubova u stambenim zgradama i u njihovoj blizini ograniči do 23 sata. Oni su pozvali sve Beograđane kojima glasna muzika i buka iz kafića ometa san da sa Fejsbuk profila grupe (www.facebook. ...
'Beograđani protiv noćne buke' na Facebooku
Izvor: SrbijaNet.rs, 20.Dec.2010
Grupa "Beograđani protiv noćne buke" započela je danas akciju slanja pisama gradonačelniku Beograda Draganu Đilasu. Oni se zalažu da se da se rad kafića, barova, diskoteka i noćnih klubova u stambenim zgradama i u njihovoj blizini ograniči do 23 sata.











