Akcija protiv noćne buke iz kafića

Izvor: NaDlanu.com, 20.Dec.2010, 15:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Akcija protiv noćne buke iz kafića

BEOGRAD, 20. decembra 2010. (Beta) - Grupa "Beograđani protiv noćne buke" započela je danas akciju slanja pisama gradonačelniku Beograda Draganu Đilasu da se rad kafića, barova, diskoteka i noćnih klubova u stambenim zgradama i u njihovoj blizini ograniči do 23 sata. Oni su pozvali sve Beograđane kojima glasna muzika i buka iz kafića ometa san da sa Fejsbuk profila grupe (www.facebook. ...

Nastavak na NaDlanu.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

'Beograđani protiv noćne buke' na Facebooku

Izvor: SrbijaNet.rs, 20.Dec.2010

Grupa "Beograđani protiv noćne buke" započela je danas akciju slanja pisama gradonačelniku Beograda Draganu Đilasu. Oni se zalažu da se da se rad kafića, barova, diskoteka i noćnih klubova u stambenim zgradama i u njihovoj blizini ograniči do 23 sata.

Nastavak na SrbijaNet.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.