Представљање књиге „Чуваркућа Звонко и ја” у четвртак, 22. фебруара на Дечјем одељењу Градске библиотеке

Izvor: GradskeInfo.rs, 21.Feb.2024, 08:29

Представљање књиге „Чуваркућа Звонко и ја” у четвртак, 22. фебруара на Дечјем одељењу Градске библиотеке

Представљање књиге „Чуваркућа Звонко и ја” ауторке Јелене Сентомашки (Јелене Звездане) одржаће се у четвртак, 22. фебруара, у 17 часова, на Дечјем одељењу Градске библиотеке у Новом Саду, у Дунавској 1. Фото: Facebook.com Збирка прича намењена је деци >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << узраста од пет до осам година, али и свима који имају потребу да „отворе врата магији, чаролији и свим предивним чаробним бићима која једва чекају да буду виђена и вољена”.
Дођите да заједно маштамо!
Predstava „Prah“ 21. februara u svečanoj sali NIS-a

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Представљање књиге „Чуваркућа Звонко и ја” у четвртак, 22. фебруара на Дечјем одељењу Градске библиотеке се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.