Izvor: GradskeInfo.rs, 20.Sep.2024, 08:01
Данас на посао немојте кренути аутомобилом! Европска недеља мобилности обележава се данас у Новом Саду
Дођите данас од 11:00 до 18:00 на плато испред СПЕНС-а и обележите Дан без аутомобила и Европску недељу мобилности.
Фото: Facebook.com/NSBiciklista
Градоначелник Новог Сада Милан Ђурић присуствоваће обележавању Европске недеље мобилности у Новом Саду, која се сваке године одржава између >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << 16. и 22. септембра. Слоган овогодишње недеље мобилности је „Крећимо се квалитетније“, а на платоу СПЕНС-а су припремљени бројни садржаји за посетиоце.
Догађај ће обележити и бициклистичка вожња „Критична маса“ кроз Нови Сад са почетком у 17 часова, у којој ће учествовати заменица шефа Делегације Европске уније у Србији Пламена Халачева.
У оквиру програма биће одржана и трибина „Бициклисти питају град“ у 18.30 часова у оквиру које је предвиђено да грађани постављају питања надлежнима у вези са бициклистичким саобраћајем у Новом Саду.
Cveće, grožđe, bazari, pazari, rok festival… od igle do lokomotive ovog petka u našem gradu! (petak, 20. septembar)
Преузмите андроид апликацију.
Чланак Данас на посао немојте кренути аутомобилом! Европска недеља мобилности обележава се данас у Новом Саду се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.
Pogledaj vesti o: Facebook










