Život u štali mu se nikako ne sviđa: Crni pobesneo i vikao na kokoške (video)

Izvor: Svet, 21.Apr.2016, 11:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Život u štali mu se nikako ne sviđa: Crni pobesneo i vikao na kokoške (video)

Pošto su Milana Đorđevića Crnog i Seksi Sandru, koji su spavali u štali, probudile kokoške koje se nisu zaustavljale sa kukurikanjem, on je izleteo iz sobe i počeo da ih juri.
“Mongoloidu retardirani, je*em li vas u usta retardirana! M*š, slepci jedni! Da se dere to bez prestanka”, vikao je crni po štali, držeći štap u ruci.
Taman kad je mislio da je smirio kokoške, petao je zakukurikao, što mu je bila poslednja kap.
Pogledajte kako je izgledala njegova borba:
frameborder="0" allowfullscreen>

Nastavak na Svet...



Povezane vesti

(VIDEO) CRNI SAD NAPAO I KOKOŠKE: Mongoloidu retardirani,

Izvor: Kurir, 21.Apr.2016

..."Mongoloidu retardirani, jeem li vas u usta retardirana! Mrš, slepci jedni! Da se dere to bez prestanka", vikao je crni po štali, držeći štap u ruci

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.