Željkov brat Žarko besan: Tužićemo Mikija Strazburu!

Izvor: Scandal.rs, 13.Nov.2015, 11:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Željkov brat Žarko besan: Tužićemo Mikija Strazburu!

Miki Đuričić udario je pesnicom u glavu Željka Stojanovića koji je plesao sa glumicom Anđelom Lakićević u koju su obojica zaljubljeni.

Produkcija je problem rešila tako što je obojicu poslala u izolaciju.

Željkov brat Žarko Stojanović rekao je za “Blic“ da su se zbog toga žalili produkciji. On je doslovce rekao:

“Mi smo produkciji već jednom pisali u vezi s takvim ponašanjem, a vidimo da su se oni oglušili na naš >> Pročitaj celu vest na sajtu Scandal.rs << mejl. Moraćemo da reagujemo malo drugačije. Sada idemo do srpske ambasade u Francuskoj da im se žalimo na naš problem, jer vidimo da u Srbiji ne možemo da dobijemo naša prava. U slučaju da ni oni ništa ne reše, onda idemo stepen više i obratićemo se Evropskom sudu za ljudska prava u Strazburu. Ovome treba stati na kraj.”

Prema njegovim rečima, njihova porodica je u šoku zbog toga što produkcija štiti nasilnike.

Nastavak na Scandal.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Scandal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Scandal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.