Zbog njega su svi plakali: Ris iz Vojne Akademije progovorio - Zanimljivo mi je bilo dok sam umirao! VIDEO

Izvor: Svet plus, 25.Apr.2017, 09:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zbog njega su svi plakali: Ris iz Vojne Akademije progovorio - Zanimljivo mi je bilo dok sam umirao! VIDEO

Poslednja epizoda Vojne akademije, rasplakala je mnoge gledaoce zbog scena u kojima Radosav Risović Ris gine u južnoj Africi, gde je bio u mirovnoj misiji.

Nakon što su se gledaoci Vojne akademije oprostili od njegovog lika u seriji Radovan Vujović, otkrio je detalje sa snimanja, kako se osećao u trenucima dok je "umirao", ali i da li je očekivao ovakvu reakciju publike: "Očekivali smo reakcije, naravno, jer je šokantan sled događaja u seriji. Niko nije očekivao >> Pročitaj celu vest na sajtu Svet plus << da će se to dogoditi. Znali smo da će biti veliko iznenađenje, ali, iskreno, nisam očekivao da će biti baš ovoliko burno propraćeno", rekao je Radovan i dodao:

"Ja sam glumac profesionalac, sve je to deo našeg posla. Glumim u predstavama u kojima umirem svaki dan, tako da mi to nije strano. Svakako je uvek uzbudljivije kada se nešto dešava, kako za glumca, tako i za projekat, nego kada stoji u mestu", kaže popularni glumac i otkriva kako se osećao tokom snimanja poslednje scene u kojoj zauvek njegov lik umire u seriji:

"Osećao sam se… (pauza) pa, zanimljivo. To je bio veliki izazov za mene kao glumca. Drago mi je što su ljudi tako reagovali. Bilo da su u pitanju šaljivi ili tužni komentari, sve je to reakcija", zaključio je, piše Kurir.

Nastavak na Svet plus...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet plus. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet plus. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.