Zbog čega trebate reći hvala bivšem

Izvor: Svet plus, 08.Dec.2016, 01:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zbog čega trebate reći hvala bivšem

Svaki raskid ostavlja posledice na nas i svako je bar jednom u životu bio povređen.

Kada raskinete sa dečkom to je jako traumatično i bolno iskustvo. Ali i na to treba gledati sa vedrije strane. Donosimo vam tri stvari zbog kojih trebate bivšem reći hvala. Hvala što si me naučio da život ide dalje je rečenica koja će vam proći kroz glavu kada se malo opravite od raskida i shvatite da imate puno razloga da dišete punim plućima. Na početku je teško i osećate se prazno >> Pročitaj celu vest na sajtu Svet plus << I samo, ali vremenom se prisećate stvari koje su vas ispunjavale pre ulaska u tu vezu. Hvala ti što si mi pokazao da sam jaka je rečenica koja će doći posle osćaja slabosti i izgubljenosti. Hvala ti što si me naučio da mogu voleti još više i bolje će te reći kada shvatite da je misao da ste izgubili ljubav svog života samo prolazna. Ta faza nam samo uzrokuje strah od nepoznatog i od budućnosti koja u tom trenutku kao da ne postoji.

Nastavak na Svet plus...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet plus. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet plus. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.