Izvor: Kurir, 22.Apr.2016, 09:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
ŽIVI NA TUĐ RAČUN: Filip Đukić zavrnuo gazdu za 1.500 €!
.
Filipu Ðukiću dobro je došlo to što trenutno živi na imanju u Lisoviću pošto u rijalitiju ne mora da plaća kiriju i dažbine, jer nema naviku išta da plaća, pa se tako u spoljnom svetu nekoliko meseci baškario u iznajmljenom stanu, a vlasniku stana ostao dužan čak 1500 evra za kiriju Ali to nije sve On i njegovi drugari su, prema rečima našeg izvora, totalno demolirali stan i vlasniku nekretnine napravili dupli trošak
- Filip je u tom stanu živeo četiri >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << meseca, nije plaćao ni kiriju ni dažbine Gazdi je stalno obećavao da će dug izmiriti, ali se to nije desilo Na kraju mu je vlasnik stana rekao da se iseli Međutim, kad je došao da uzme ključeve, zatekao je krš i lom, sve je bilo prljavo i uništeno Još uvek čeka Filipa da mu naplati dugove - kaže naš izvor
(Lj S)
Autor: Foto: Nemanja Pančić





