Izvor: JavneVesti.com, 15.Jan.2014, 12:58 (ažurirano 02.Apr.2020.)
X FACTOR: Maja Novaković ispala iz takmičenja
Maja Novaković eliminisana je iz muzičkog šou programa “X Factor“. Kćerka Ljubiše Stojanovića Luisa bila je u duelu sa ženskim bendom “4U”, a odlukom žirija odlučeno je da Maja napusti takmičenje.
"Vraćam se mojoj bebi. Za mene ovo nije kraj već novi početak", rekla je Maja Novaković nakon eliminacije iz šoua.
Povjerenje bendu “4U” ukazali su Kristina, Kiki i Emina, dok je za Luisovu kćerku glasao Željko.
Da podsjetimo, povratak u takmičenje "X Factor" obezbedila je Aleksandra Sekulić, kao i Maid Hećimović, kojeg ćemo gledati slijedećeg utorka.
Na samom početku, šou je otvorila nova voditeljka Ana Mihajlovski Grubin, koja je najavila novu finalnu emisiju, kao i sudije ovog televizijskog formata: Kristinu Kovač, Željka Joksimovića, Eminu Jahović i Kikija Lesendrića.
Specijalni gost druge lajv emisije “X Factora” bio je Hari Varešanović, koji je publici, između ostalog, otpjevao svoju evrovizijsku pesmu “Lejla” i za to dobio gromoglasan aplauz. Frontmen grupe “Hari Mata Hari” posebno je pohvalio Ilmu Karahmet i Daniela Kajmakoskog.
X FACTOR: Maja: Mnogo sam naučila od Željka, muzikom nameravam da se bavim i ubuduće (FOTO) (VIDEO)
Izvor: Telegraf.rs, 15.Jan.2014
"Bila sam tužna, bilo je ovo emotivno veče za mene, ali nisam imala negativnih emocija i misli. Želim puno sreće svim svojim kolegama u daljem toku takmičenja", rekla je ćerka Ljubiše Stojanovića Luisa, koja je sinoć ispala iz takmičenja








