Izvor: Svet plus, 14.Nov.2015, 11:48 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vlado Georgiev oduševio Beograđane! FOTO+VIDEO
Vlado Georgiev nastupio je sinoć u prestižnom beogradskom klubu "Cinema", gde je prisutnoj publici priredio spektakularan koncert i time još jednom pokazao zašto važi za jednog od najuspešnijih muzičara na ovim prostorima.
Vlado Georgiev gde god i kad god da nastupi napravi odličnu atmosferu, tako je bilo sinpć u "Cinemi", gde je prepun klub uživao u hitovima najpopularnijeg pevača pop muzike. Vladin izlazak pred publiku izazvao je ovacije, posebno ženskog dela >> Pročitaj celu vest na sajtu Svet plus << populacije, a već na samom početku prisutni su uplovili u sjajnu atmosferu koju pevač i te kako ume da napravi, pa je publika zajedno sa Vladom i njegovim velikim hitovima, atmosferu dovela do usijanja.
Nizali su se pesme poput "Zbogom ljubavi", "Žena bez imena", "Jedina", pa sve do poslednjeg albuma "Daljina", sa kog su se izdvojile numere "Iskreno", "Devojka za dva minu", "Reci ne ili da", Ako mi loše krene" i mnoge druge. Vlado na našoj estradi važi i za veoma duhovitu osobu, te je u jednom momentu, dok je izvodio pesmu "Tropski bar", napravio šalu, tako što je kroz numeru pozvao konobara da mu donese pivo.
Da je provod bio nezaboravan, govori i to da je publika prezadovoljna napustila beogradski klub, a mi smo sa vama odlučili da podelimo i delić atmosfere.
Posted by Svet Plus portal on Saturday, 14 November 2015
Nina Badrić uživala u nastupu Georgieva
Izvor: Blic, 14.Nov.2015
Pred sjajno raspoloženom beogradskom publikom u poznatom klubu "Cinema", Vlado Georgiev je sinoć održao koncert koji će prisutni dugo pamtiti...Uz vrhunske muzičare koji ga prate na nastupima, i uz Vlada koji je bio odlično raspoložen i između pesama podelio sa publikom zanimljiva iskustva sa...
















