Izvor: Kurir, 28.Jul.2012, 08:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vlada i Ljuba kuliraju ribe
Poznati rukometaši Vlada Mandić i Ljuba Jovanović odmaraju se zajedno na Crnogorskom primorju
Momački odmor!
Rukometaši Vlada Mandić i Ljuba Jovanović iskoristili su slobodne dane da skoknu do Crne Gore, gde se bave napornim poslom, koji se sastoji od izležavanja na plaži, sunčanja, uživanja u duvanskom dimu i, naravno, „snimanja“ devojaka! Sve su to radili na plaži Stefan Braun u Bečićima. A ni devojke nisu ostale imune, pa su se vrzmale oko njih, gledale ih, defilovale kao na traci... Al’ džaba im sve. Vlada i Ljuba rešili su da kuliraju, pa to ti je. Uostalom, ima dana za megdan...
(M. V.)
zoom
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




