UŽAS! Bačena BOMBA na kuću učesnice Parova!

Izvor: SrbijaDanas.com, 23.Nov.2017, 22:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

UŽAS! Bačena BOMBA na kuću učesnice "Parova"!

Tužba protiv odgovornih!

Nova informacija koja je večeras stigla u vilu je ta da je bomba bačena na kuću učesnice "Parova" Sandži.

Mediji pišu da su Miljanini roditelji bacili Molotovljev koktel na kuću i da je oštećena fasada.

Marija Kulić je sve demantovala i rekla da to nije istina dok je Sandžina majka podnela tužbu protiv Kulićevih. Rivalstvo dve porodice se nastvalja, ćerke u rijalitiju majke van rijalitija.

Pretnje bombama su >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << iz spoljnog sveta prešle u vilu gde su Miljana i Sandži ušle u žestok okršaj.

- Meni je drago što je bačena bomba, toliko koliko je ona vredna i poštena.Ona sve izmišlja i laže, sve vreme preti meni kako će biti bačena bomba na moju kuću - rekla je Miljana.

- Još nije utvrđeno ko je bacio bombu, to se ispituje. Ti nemoj ništa da pričaš i kačiš mog supruga - odgovorila je Sandži

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija "Parovi", možete ih pronaći na OVOM linku.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.