
Izvor: Svet, 17.Jun.2020, 13:24
Teodoru Džehverović MALTRETIRA devojka! OPSEDNUTA je i PRETI joj!
Teodora Džehverović gostujući u jednoj emisiji progovorila je o svojoj progoniteljki koja je, kako je objasnila – maltretira već tri godine”. Kao što je i obećala, otkrila je javno brojne detalje o njoj, najverovatnije u nadi da će devojka prestati da joj zagorčava život.
TEODORA: “AKO NASTAVI, OTKRIĆU KO JE!”
“Mnogi mediji znaju da postoji osoba koja me maltretira već tri godine, otkad sam ušla u ‘Zadrugu’ do dana današnjeg. Ja sam toj osobi najavila da ću >> Pročitaj celu vest na sajtu Svet << ako nastavi da me maltretira i zalazi u moj život, otkriti ko je ta osoba. Njeno ime je K. N. iz Čačka, ’96. je godište i ono što sam čula je da radi u školi”, zgranula je sve u studiju “Amidžija” Teodora, pa nastavila:
NOVI STAR! Luna će umreti: Marko hteo se*s sa Jelenom pre Zadruge – DOKAZ PORUKE! Darko se razvodi, uhvaćen sa poznatom pevačicom! Šopićka i Stanija delile istog momka! Žika Jakšić u paklu zbog korone!
“Uopšte mi nije svejedno, toliko sam ćutala… Toliko uvreda, pretnji sa različitih profila. Pitali su se ljudi ko je. Jedna od poruka je: ‘Razapećemo te k’. Duševni nemir koji je nanesen mojoj porodici, prijateljima… Niko nema slobodu kretanja. Ja jesam javna ličnost. Jako je jezivo, bila je ispred mog stana, slikala moju terasu. Ja sam angažovala i advokate i policiju, ali želim da kažem to javno, jer ta osoba je to zaslužila”, istakla je ona.
PROČITAJTE JOŠ: Aleksandra Prijović će GLUMITI Jelenu Marjanović?
SVETRAJKO RISTIĆ / SVET
The post Teodoru Džehverović MALTRETIRA devojka! OPSEDNUTA je i PRETI joj! appeared first on Svet portal.
Teodora tvrdi da joj godinama ZAGORČAVA ŽIVOT, pa joj je optužena Čačanka brže-bolje UZVRATILA! Društvene mreže se usijale
Izvor: Blic, 17.Jun.2020
Teodora Džehverović je, kao gošća emisije "Amidži šou", progovorila javno o devojci koja ju je, kako je istakla, tri godine uznemiravala i pretila.