Strašna ispovest: Poznati glumac priznao da je pedofil!

Izvor: Svet, 18.Dec.2014, 13:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Strašna ispovest: Poznati glumac priznao da je pedofil!

Stiven Kolins našao se u centru pažnje javnosti kada je objavljen audio snimak njegovog priznanja o seksualnom uznemiravanju devojčica, a sada je on rešio da otvori dušu i progovori o svemu što se dogodilo.
On je u strašnoj ispovesti za magazin “People” priznao da je neprikladno dodirivao jednu devojčicu i da se skidao pred još dve devojčice između 1973. i 1994. godine, te dodao da njegovi postupci nemaju opravdanja i da ga to od tada progoni.
Iako njegove žrtve >> Pročitaj celu vest na sajtu Svet << nikada nisu javno progovorile, niti je podneta optužnica protiv ovog 67-godišnjaka, javnost je za ovo saznala u oktobru kada je njegova bivša žena Fej Grand objavila snimak priznanja i plasirala ga u medije, usred njihove brakorazvodne parnice. Nakon toga, Kolins je izgubio uloge u seriji “Skandal” i u nastavku filma “Ted”, dok su reprize njegove najpopularnije serije “Sedmo nebo” skinute sa televizijskih programa.
“Pre 40 godina uradio sam nešto užasno pogrešno zbog čega se duboko kajem. Od tada pokušavam da se iskupim”, rekao je on, te dodao da je rešio da javno progovori o svemu kako bi objasnio svoja dela.
“Na snimku sa opisivao događaje koji su se dogodili pre 20, 32 i 40 godina. Njihovo objavljivanje podstaklo je spekulacije da sam uradio nešto što je mnogo gore od onoga što se zaista desilo. Koliko god ovo bilo teško, želim da ljudi znaju istinu”, istakao je Kolins.
On tvrdi da je jedini put dodirivao devojčicu 1973. godine, kada je imao 25 godina, te da je kontakt trajao manje od jednog minuta. Nakon toga se skinuo pred devojčicama u još dva navrata, 1982. i 1994. godine.
“Prvi put to je trajalo jedan sekund, a drugi put oko minut. Nisam imao fizički kontakt ni sa jednom devojčicom. Ne kažem da je to izgovor za ono što sam uradio, to nema opravdanja, ali želim da razjasnim šta se zaista dogodilo”, kazao je glumac.
On je rekao i da je nakon poslednjeg incidenta shvatio da je dotakao dno i da je tada rešio da potraži pomoć. Tokom proteklih dvadeset godina on posećuje terapije i religijska savetovališta, i svakodnevno se moli i meditira, te tvrdi da ga je to sprečilo da nastavlja da povređuje devojčice.
“Od tog dana 1994, nisam osećao nagon da se tako ponašam”, rekao je Kolins.
On se direktno izvinio samo jednoj od svojih žrtava, koja je prema njegovim rečima bila puna razumevanja, ali ga strah sprečava da kontaktira druge.
Autor: Life Content
Foto: SIPA

Nastavak na Svet...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.