Sergej - Rambo iz podgoričkog sokaka

Izvor: Vesti-online.com, 12.Jul.2011, 15:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sergej - Rambo iz podgoričkog sokaka

Sergej Ćetković (35) rođen je i odrastao u Podgorici uz šest godina starijeg brata Igora. Kako priznaje bio je nestašan, pa se njegove avanture i danas prepričavaju po komšiluku. To je nekada bio sokak sa sedam-osam kuća, a danas je veliko naselje.

- Bio sam domišljat, maštovit, brz i bilo je dovoljno da pogledam neki akcioni, avanturistički film, pa da izletim na ulicu i sve to što sam video na televiziji prenesem sa drugovima u pravi život. Gledali smo Brus Lija i >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << već sutradan svi smo bili na ulici u istim trenerkama trčali, skakali, a ja sam čak imao i kimono veoma sličan onom kakav nosi Brus Li. Kako sam samo bio važan! - priseća se Sergej, koji je imao još jednog idola - Ramba.

- Sada kada se svega setim pitam se kako nikoga nismo povredili ni napravili neku veću štetu, a svašta smo pravili! I Rambo je bio veoma popularan kada sam bio dete. Znate da on pravi one razne zamke u filmu? E, i mi smo ih pravili, ali, hvala bogu, u njih nikad niko nije upao! Kada sam sa ocem bio u Grčkoj, krišom sam kupio Rambov nož i doneo ga u Podgoricu. Nije to običan nož, već u sebi ima svašta: iglu i konac, mali kompas... Zamislite kakva sam faca bio kada sam nož pokazao drugovima! Koliko sam bio nemirno dete pokazuju i ožiljci na mojoj glavi koje sam zaradio u raznim tučama, a neke su se dešavale za vreme školskog odmora.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.