Saška Karan nemilosrdno o Luni: Iz kakve je porodice tako se i ponaša!

Izvor: Svet, 15.Nov.2018, 14:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Saška Karan nemilosrdno o Luni: Iz kakve je porodice tako se i ponaša!

Pevačica Saška Karan žestoko je oplela po Luni Đogani, a onda je spomenula i blogerkine roditelje za koju smatra da se omanuli kada je reč o njenom vaspitanju njihove ćerke.
“Iz kakve porodice je Luna ponikla, tako se i ponaša. Roditelji treba da ulažu u njeno obrazovanje, da je školuju, a ne da je guraju u rijaliti. Čime će se ona baviti u životu, jada jadna? Sramota je u današnje vreme da je jedna mlada osoba nije obrazovana” – izjavila je Saška, a >> Pročitaj celu vest na sajtu Svet << onda nastavila da se bavi Luninim obrazovanjem.

“Oni misle da tu leži novac i da će tako zaraditi, a školu ko šiša. U redu je, svi jurimo za parama, svima nam je potreban novac, ali je isto tako bitno da se završi neki fakultet. Čime će se ona kasnije baviti u životu, to je već njena stvar. Zaista ne znam šta može da pokaže u Zadruzi osim da je narod još više pljuje”, rekla je Karanova.
SvetSvet
The post Saška Karan nemilosrdno o Luni: Iz kakve je porodice tako se i ponaša! appeared first on Svet portal.

Nastavak na Svet...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.