Saša Popović otkrio detalje o bebi Marije Šerifović, a evo šta kaže o POKLONU za dečaka

Izvor: SrbijaDanas.com, 22.Feb.2024, 11:24

Saša Popović otkrio detalje o bebi Marije Šerifović, a evo šta kaže o POKLONU za dečaka

Saša i Marija sarađuju već dugo, a Popović je sada otkrio ono što je sve zanimalo.

Marija Šerifović krajem prošle godine dobila je sina uz pomoć surogat majke, kojem je dala ime Mario. Marija vešto krije identitet svoje bebe, a iako ga redovno slika i snima, detetovo lice nikada ne pokazuje na društvenim mrežama.

Kreativni direktor "Zvezda Granda" u kojima je Marija članica žirija, sada je otkrio da li je video Marijinog sina.

- Nisam. Niko još >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << nije video bebu - počeo je Popović i dodao:

- Marija je rekla kad se budemo sastali danas, da će se dogovoriti sa svakim ponaosob da dođemo na babine.

Kada je u pitanju poklon za dečaka, Saša kaže da je za to zadužena njegova supruga Suzana.

- Suzana naravno odlučuje o tome. Što se tiče oblačenja, to odlučujem sam, ne žena. Pa kod Marije mogu da idem u patikama, kad znam da će me dočekati u patikama - rekao je on.

Marija je, podsetimo, nedavno istakla koliko joj se život promenio otkako je postala majka, te je na svom Instagram storiju podelila jaku poruku.

- Bože, hvala ti! Hvala ti na ovim malenim rukicama. Jedan zaista vidi sve i verujte mi svakome od nas sve dođe po zasluzi. Tek sada, tek danas kada imam 39 godina mogu sebi reći da su mi i srce i duša u potpunom spokoju jer je konačno sve došlo na svoje mesto - pisala je Marija na mrežama.

Srbija Danas/Telegraf/prenela N.P.

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.