Izvor: CrveniTepih.com, 12.Jun.2012, 23:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sandra Obradović u epizodi “Konjić”
Sandra Obradović izazvala je mnogo (pozitivnih) komentara zbog super društva koje je našla, a broj lajkova se iz minuta u minut povećava. Ispod jedne od fotografija napisala je 'Mara i ja' pa izgleda da je i ime dala novoj drugarici. Očigledno se i Sandra vodi onom da 'što više upoznajem ljude više volim životinje'... Izvor: smedia.rs
Nastavak na CrveniTepih.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta CrveniTepih.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta CrveniTepih.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










