
Izvor: SrbijaDanas.com, 10.Dec.2022, 16:28
SVI GLEDAJU U NJIHOVE RUKE: nakon TAJNOG VENČANJA oglasila se Darkova izabranica, sad je sve JASNO
Evo da li je bilo venčanja!
Pevač Darko Lazić se navodno u tajnosti oženio pre dva dana u opštini Novi Sad. Međutim, potvrda o tome nije stigla ni od nje, ali ni od njega.
Danas se oglasila njegova izabranica Katarina koja je objavila fotografiju sa Darkom, ali i snimak s njegovog nastupa.
Presrećna novopečena mlada objavila je fotografiju njih dvoje na kojoj su nasmejani i zagrljeni, a dodatno je pratioce počastila snimkom sa Darkovog >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << nastupa u Mostaru.
Katarina je u opisu svoje objave stavila samo srce, a osim da se topi u Darkovom zagrljaju, ništa drugo se ne može zaključiti na osnovu objave. Na Darkovoj ruci nema burme, te je moguće da je venčanje prošlo bez ovih bračnih simbola.
Juče se oglasila Darkova majka i prokomentarisala navodno venčanje.
- Ne znam ništa o tome, nisam obaveštena. Najbolje da pozovete Darka ili Katarinu - kratko je medijima poručila Branka.
Nastavak na SrbijaDanas.com...