
Izvor: SrbijaDanas.com, 26.Jul.2024, 18:18
"SVE JE OTIŠLO U TRI LEPE" - Željko Mitrović se HITNO oglasio: Vanredno obraćanje vlasnika televizije Pink
Vlasnik televizije Pink se oglasio putem svoje društvenih mreža, te se javno požalio zbog onoga što je doživeo.
Pogledaj vesti o: Željko Mitrović
Nastavak na SrbijaDanas.com...
Povezane vesti
"U TRI LEPE JE SVE OTIŠLO" Željko Mitrović se oglasio sa odmora: "Ne ovom mestu su me OPOMENULI NEKOLIKO PUTA", snima se sa lica mesta
Izvor: Blic, 26.Jul.2024
Vlasnik "Pink" televizije, Željko Mitrović, sa najbližima je otputovao na letovanje, i to na veoma luksuznu destinaciju.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.