STAVIO BIH TI PRSTEN: Bane Čolak ZAPREPASTIO Ivanu Krunić izjavom, želi da je VERI?!

Izvor: SrbijaDanas.com, 15.Okt.2019, 09:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

STAVIO BIH TI PRSTEN: Bane Čolak ZAPREPASTIO Ivanu Krunić izjavom, želi da je VERI?!

U kom pravcu ovo ide?!

Ivana Krunić i Bane Čolak već danima ne mogu da nađu zajednički jezik. Zbog toga su njih dvoje odlučili da se večeras osame i dugo razgovaraju u dvorištu luksuznog imanja.

- Mi kad bismo izdržali ovde da budemo u vezi, kad bismo izašli, ja bih ti stavio prsten. Ovde imaš takav pritisak - pričao je Čolak.

Bane je želeo da čuje od Ivane zašto se poljubila baš sa Vladimirom Tomovićem kada je odlučila da ga napravi ljubomornim.
>> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << />
- S njim je lako. Sa njim sam bila sigurna. Ja bih volela da mi puste taj klip da vidim kako je sve to izgledalo - rekla je Ivana, a onda je ona njemu zamerila zbog njegovog odnosa sa Draganom Stojančević.

- Ležala ti je na ruci - prigovarala je Krunićeva.

- Ovo je poljubac, meni je poljubac intimniji od s*ksa. Tako je bilo sa Nadeždom, mi smo se j*bali, a nismo se poljubili. Poljubio sam se sa Draganom, trebao mi je izduvni ventil, ona me uhvatila, bila mi slatka, poljubili smo se dva puta na blic. Sutra sam shvatio da sa njom ne mogu ni kafu da popijem - rekao je Čolak.

- Svi tvrde da sam zaljubljena u njega (Tomovića), a nisam, meni je on samo top frajer - rekla je Ivana.

Detaljnije o svemu pogledajte u snimku koji sledi.

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija "Zadruga", možete ih pronaći na OVOM linku.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.