ŠTA!? NEVERICA! Ignasio iz Kasandre SILOVAO Šakiru?

Izvor: SrbijaDanas.com, 29.Jan.2018, 14:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ŠTA!? NEVERICA! Ignasio iz "Kasandre" SILOVAO Šakiru?

Ludnica!

Osvaldo Rios osvojio je Srbiju devedesetih godina kada se pojavio u seriji "Kasandra". Glavni glumac telenovele ostao je upamćen kao dobar i loš, s obzirom na to da je takve likove tumačio u ovom ostvarenju - dobrog i zlog brata blizanca.

TUGA U PORODICI: Brat Marije Šerifović objavio reči žalosti zbog SMRTNOG SLUČAJA

"Luis David/Ignasio Kontreras" dve decenije nakon emitovanja serije, i dalje je zavodnik. U prilog tome ide i činjenica da >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << je ludo zaveo tri dame i toliko tri puta stao na ludi kamen - dva puta sa glumicom i jednom sa novinarkom.

A post shared by ACTOR & Cinema-TV Producer (@osvaldoriosalonso) on Jan 26, 2018 at 2:47am PST

Ono što je bacilo veliku mrlju na njegovu karijeru je činjenica da su ga optuživali zbog silovanja i to pevačice Šakire sa kojom je bio u vezi. Ta vest je isplivala na površinu kada je tri meseca ležao u zatvoru zbog prebijanja jedne od svojih devojaka. Priču o zlostavljanju Šakire je demantovao.

- To je smešno. Jedna od najvećih laži koje su izmišljene. Sama Šakira je rekla da sam se ponašao prema njoj kao princ - rekao je Rios.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.