ŠOK GODINE! Alen Azarić se VRATIO U PAROVE! (FOTO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 07.Feb.2019, 09:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ŠOK GODINE! Alen Azarić se VRATIO U PAROVE! (FOTO)

Nadrilekar je ponovo u kući.

Da produkcija "Parova" ima još jednog keca u rukavu pokazao je i ulazak novog takmičara u kontroverznu vilu.

UKUĆANKA NAPALA BAKIJA! Imao si s*ks sa Dinom! Usledilo iznošenje PRLJAVOG VEŠA!

Reč je o vernim pratiocima rijalitija i te kako poznatom Alenu Azariću.

Radi se o nadrilekaru koji je u prethodnim sezonama "Parova" izvodio brojne eksperimente zasnovane na energiji, a među onima koji su najviše privukli >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << pažnju javnosti svakako su obredi egzorcizma, odnosno isterivanja demona iz pojedinih učesnika rijalitija.

Podsetimo, Azarićevo poslednje gostovanje na televiziji izazvalo je Prvo osnovno javno tužilaštvo da pokrene predistražni postupak protiv njega zbog propagiranja alternativnih metoda za lečenje kancera, zbog čega ovih dana problema ima i njegov prijatelj, Miroljub Petrović. Azarić je stekao diplomu na Petrovićevom Fakultetu za prirodnu medicinu.

Protiv Alena Azarića, prijavu je podnela Vojna policija, jer je, kako se tvrdi, lečio ljude u Vojnom samačkom hotelu "Galeb". Takođe, njome je obuhvaćen i njegov otac, kome se na teret stavlja da je navodno prodavao izvesne medikamente.

Azarić dijagnostifikuje teška oboljenja vizijama, a leči ih gljivama.

ZNOJAVA, VRELA MAJA BEROVIĆ! Pevačica objavila snimak iz teretane - g*za, noge, uzak struk! UF (VIDEO)

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija "Parovi", možete ih pronaći na OVOM linku.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.