Izvor: Kurir, 19.Okt.2011, 09:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SLAVICA ĆUKTERAŠ: POLJUBILA BIH KOLEGINICU U USTA!
Nema gužve na estradi! Dođu novi pevači, pa brzo nestanu. Doduše, poneko i ostane, ali bi bilo mnogo bolje da ih je više, jer bi konkurencija bila veća, pa bi i estrada bila zdravija, kaže u intervjuu za Stars Slavica Ćukteraš. I ne samo to, ona sumnja da će iko biti u stanju da ponovi uspeh prve generacije „Zvezda Granda“.
Nema gužve na estradi!
Dođu novi pevači, pa brzo nestanu. Doduše, poneko i ostane, ali bi bilo mnogo bolje da ih je više, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << jer bi konkurencija bila veća, pa bi i estrada bila zdravija, kaže u intervjuu za Stars Slavica Ćukteraš. I ne samo to, ona sumnja da će iko biti u stanju da ponovi uspeh prve generacije „Zvezda Granda“.
- To se jednom događa! A bilo bi stvarno odlično da se pojavi makar još jedna ekipa kao mi. Ipak smo mi prvi. Ljudi su imali emocije prema nama. Saživljavali su se sa svakom našom suzom i pesmom.
* Posebno interesantno bilo je rivalstvo između tebe i Tanje Savić. Jeste li se čule i videle otkako se s bebom i mužem vratila u Srbiju?
- Bila je to zdrava konkurencija i nešto stvarno dobro. Ali, to je toliko puta ispričana i loše prepričana priča da je suvišno bilo šta više reći o toj temi. Možeš li da me pitaš za nekog drugog?
* Pitaću te za tebe. Da li je u tebi proradio materinski instinkt i da li si poželela da imaš dete kao Tanja?
- Ne. Želim prvo da se totalno obezbedim, pa tek onda ću se ostvariti kao majka. Deca nisu igračka da se s njima čovek igra.
* Pratiš li novi serijal Zvezde Granda?
- Ne. Nisam još stigla.
Prati te glas „prgave“ zvezde, ima li u tome istine?
- Prgava ili ne, to sam ja! Ne znam, mislim da to pričaju ljudi koji me ne poznaju, ali ne uzbuđujem se zbog toga.
* Mnogo vremena provodiš na internetu. Da li flertuješ na društvenim mrežama?
- Apsolutno. Ko to ne radi?!
* Ti baš umeš da budeš kućni moljac, da se zatvoriš i ne izlaziš danima.
- Volim taj stil života. Mir, tišinu, životinje, lonac, da kuvam, i šta ćeš lepše! Ponekad se baš učaurim, ali i to je za ljude!
* I ljubiš se sa mačkom?!
- Da, stalno ljubim svoju mačku (smeh).
* Da li bi se tako i na sceni poljubila s nekom koleginicom, u usta?!
- Obožavam scenu. Na njoj bih bila non-stop, a scena podržava sve, pa čak i to. To ljudi ne mogu da shvate. Kad staneš na scenu, obuzme te neki zaista čaroban osećaj i tu bih mogla da uradim sve. Osećam se kao da je ona moje mesto, gde ja vladam.
Nisam htela da me slikaju sa dečkom!
* Zbog čega si pravila problem kad su ti se u novinama pojavile fotke s poslednjim dečkom?
- Nisam pravila problem, ali sam se borila da se to ne desi. Jer, koga, bre, to više interesuje?! Čuvam svoj privatni život za svoju kuću, a ne za neke redakcije. Za to se borim! Eto, slikali su nas i šta sad? Nema tu ničeg zanimljivog da bi se dalje pisalo.
Slobodna sam pored Popovića!
* Jesi li nekad osetila potrebu za „slobodom“, poput Milana Stankovića ili Topalka?
- Izuzetno je ružno mešati se u nečije probleme, ili ne daj bože, uvećati nečiju muku i brigu. To je zaista njihova stvar. Sve su to odrasle osobe i ne verujem da neko radi na sopstvenu štetu. Ja imam svoju slobodu! Imam i odličan odnos sa Sašom Popovićem. To je najveći osećaj slobode, kad si voljen u firmi u kojoj radiš.
Slavica Ćukteraš: Poljubila bih koleginicu na sceni!
Izvor: S media, 19.Okt.2011
Pevačica prve postave "Zvezda granda" Slavica Ćukteraš otkriva kakav je osećaj biti na sceni, rivalstvu sa Tanjom Savić, o flertu na društvenim mrežama....Dođu novi pevači, pa brzo nestanu. Doduše, poneko i ostane, ali bi bilo mnogo bolje da ih je više, jer bi konkurencija bila veća, pa bi...












