SCANDAL! donosi: Boban Rajović uložio u Mirnu Košanin!

Izvor: Scandal.rs, 19.Maj.2015, 16:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SCANDAL! donosi: Boban Rajović uložio u Mirnu Košanin!

U toku prošle nedelje eksluzivac produkcijske kuće BR music koja je u vlasništvu Bobana Rajovića, Mirna Košanin snimila je na Hrvatskom primoriju spot za pesmu “Urgento” koja će se pojaviti za nekoliko nedelja. Kako SCANDAL! saznaje, Boban je u spot uložio hiljade evra, a spot se snimao na više lokacija, a između ostalog oko pevačice je bilo desetak ljudi koji je radilo na produciranju spota, kao i na njenim frizurama, šminci i na kostimima.

“Spot >> Pročitaj celu vest na sajtu Scandal.rs << se snimao tri dana, a mogu slobodno reći da će visokobudžetni spot koji je radio DM televizija, oduševiti mnoge jer je zaista urađeno preko dvadeset različitih scena na preko deset različitih lokacija u Hrvatskoj. U spotu se pojavljuje i moj bend Agressive folk i maneken Stefan Despot koji je inače državni prvak u kategoriji man’s physique”, kaže Mirna.

Inače iz produkcije takođe naglašavaju da je spot bio prepun provokativnih scena i nijedna od haljina koju je pevačica nosila nije bila ispod 700 evra , kao i da je bilo barem deset promena. Po njihovom mišljenju pesma će izazvati veliku pažnju, a tokom snimanja među ekipom je već postala veliki hit.

Nastavak na Scandal.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Scandal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Scandal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.