SARA: Padam na duhovite muškarce!

Izvor: Poznati.info, 05.Feb.2013, 04:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SARA: Padam na duhovite muškarce!

- Volim pozitivne i duhovite muškarce, a odbijaju me oni s viškom samopouzdanja – rekla je finalistkinja “Prvog glasa Srbije”

Sara Jovanović, finalistkinja druge sezone “Prvog glasa Srbije” otkrila je u intervjuu za “Svet”kakve muškarce voli, kakvi je odbijaju, koliko puta je plakala u životu zbog ljubavi, koje stvari bi ponela na pusto ostrvo i još mnogo toga.

Mlada muzička zvezda navela da ne voli muškarce sa viškom >> Pročitaj celu vest na sajtu Poznati.info << samopouzdanja:

Volim pozitivne i duhovite muškarce, koji u svakoj prilici mogu da me nasmeju i oraspolože. Nije tajna da sam slaba na plesače. Ipak, fizički izgled mi nije presudan i nemam određen tip muškarca, a uvek su me odbijali oni s viškom samopouzdanja – kazale je Sara, koja je pre izvesnog vremena istakla da je za nju idealan muškarac holivudski glumac Ešton Kučer.

Mlada pevačica je navela da je pre tri godine doživela veliko razočaranje u ljubavi, a rasplaču je pogrešne reči dragih osoba.

Na pitanje koje tri stvari bi ponela na pusto ostrvo, Jovanovićeva je rekla:

-Ajpod i na njemu nekoliko hiljada pesama, krimi roman Agate Kristi i crveni karmin, koji polako, ali sigurno postaje moj zaštitni znak – rekla je finalistkinja “Prvog glasa Srbije”.

(Anastasija Čanović/ Izvor: Svet/foto: Telegraf.rs)

Nastavak na Poznati.info...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Poznati.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Poznati.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.