ŠAMARČINA PUKLA KO ČAŠA: Učesnik Parova prevario devojku, pa ga ljubavnica spucala! (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 02.Okt.2020, 18:14

ŠAMARČINA PUKLA K'O ČAŠA: Učesnik "Parova" prevario devojku, pa ga ljubavnica "spucala"! (VIDEO)

Nije joj se dopao njegov pristup!

Stanovnik luksuzne zemunske vile Srboljub Marović, otkako je ušao u rijaliti "Parove" neprestano skreće pažnju na sebe.

Uprkos tome što se predstavio kao neko ko ima devojku, Srba nije mogao da odoli lepoticama koje ga okružuju.

Takmičar je u nekoliko navrata imao veoma nežan odnos sa rijaliti-cimerkom Draganom Mirković.

Međutim, iako smo svi dobro videli šta se između njih desilo, Srba poriče da je >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << imao bilo šta sa Draganom.

Marković kaže da mu drugi "pakuju" priču i da je potpuno "čist" pred svojom emotivnom izabranicom.

Mirkovićeva je u jednom trenutku udarila šamar Srboljubu nezadovoljna njegovom distancom i šalama na račun njihovog odnosa.

Ovakvo ponašanje izvelo je iz takta ne samo učesnike nego i voditeljku, a šta mu je Jelena Petković sve rekla pogledajte na snimku.

Saša Popović ULETEO NA BINU usred Nedinog nasupa u emisiji! Nećete verovati šta je uradio! (VIDEO)

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.