Izvor: Kurir, 13.Mar.2012, 11:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
RAZVODI SE IVAN IVANOVIĆ!
Voditelj se žestoko posvađao sa suprugom Zoricom. Prošle sedmice tražio da iznajmi stan na Vračaru, u kojem će živeti sam
Gotovo je.
Ivan Ivanović se razvodi od supruge Zorice nakon sedam i po godina braka, saznaje ekskluzivno Kurir! Voditelj intenzivno traži stan u Beogradu, u kojem će živeti sam.
- Ivan i Zorica su se žestoko posvađali pre mesec dana. On je prošle sedmice išao da iznajmi stan u blizini Fakulteta za bezbednost >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << na Vračaru. Razgledao je, ali ga nije uzeo. Vlasniku je rekao da mu je malo 35 kvadrata i da traži nešto veće - otkriva sagovornik Kurira i dodaje:
- Problemi u njegovom i Zoričinom braku počeli su kad je Ivan postao poznat. Pre toga su imali skladan odnos. Do nje su počele sve češće da stižu priče o njegovim neverstvima... Odlučili su da se rastanu, da Zorica ostane u stanu na Banjici sa ćerkom, a da se on iseli.
Voditelj TV Prva do zaključenja ovog broja je ostao nedostupan. Njegova supruga je, kako saznajemo, pre tri dana promenila broj mobilnog telefona upravo da bi izbegla novinare kad se bude saznalo za njihov razlaz. Pozvali smo Ivanovog venčanog kuma Ivana Zeljkovića da proverimo sva naša saznanja.
- Ne bih ništa da komentarišem, ipak je to njegova lična stvar. Mogu samo da mu prenesem o čemu se radi kad se budemo čuli, pa će vam se on javiti ako bude želeo da komentariše - rekao je Zeka Milioner.
(R. S.)
Sulejman Veličanstveni dolazi kod Ivanovića
Iako u privatnom životu doživljava brodolom, na poslovnom planu mu cvetaju ruže, pa će Ivan Ivanović do kraja aprila ugostiti popularnog glumca Halita Ergenča, koji tumači Sulejmana Veličanstvenog u popularnoj turskoj seriji, piše portal Svet. Inače, Halitu će to biti druga poseta Beogradu, jer je sa suprugom Berguzar Korel bio u srpskoj prestonici u periodu kad se prikazivala serija „1.001 noć“.
Sulejman Veličanstveni dolazi kod Ivanovića
Iako u privatnom životu doživljava brodolom, na poslovnom planu mu cvetaju ruže, pa će Ivan Ivanović do kraja aprila ugostiti popularnog glumca Halita Ergenča, koji tumači Sulejmana Veličanstvenog u popularnoj turskoj seriji, piše portal Svet. Inače, Halitu će to biti druga poseta Beogradu, jer je sa suprugom Berguzar Korel bio u srpskoj prestonici u periodu kad se prikazivala serija „1.001 noć“.
Razvodi se Ivan Ivanović?!
Izvor: Svet plus, 13.Mar.2012
Popularni voditelj Ivan Ivanović razvodi se od supruge Zorice posle sedam godina braka. Naime, prema navodima Ivan već intenzivno traži stan u kome će živeti sam.
ŠOKANTNO: ZBOG PREVARE SE RAZVODI IVAN IVANOVIĆ!
Izvor: BezZabrane.com, 13.Mar.2012
Gotovo je. Ivan Ivanović se razvodi od supruge Zorice nakon sedam i po godina braka, saznaje ekskluzivno Kurir! Voditelj intenzivno traži stan u Beogradu, u kojem će živeti sam. - Ivan i Zorica su se žestoko posvađali pre mesec dana. On je prošle sedmice išao da iznajmi stan u blizini Fakulteta...

















