RADA PROGOVORILA O BOLESTI: Idem kod lekara redovno!

Izvor: Kurir, 30.Okt.2016, 22:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

RADA PROGOVORILA O BOLESTI: Idem kod lekara redovno!

.

Prema navodima izvora bliskih pevačici, Rada se povlači u sebe i izbegava komunikaciju i sa svojim najbližima, zbog čega su oni veoma zabrinuti, posebno uzmeli se u obzir da je pre nekoliko meseci zbog određenih problema posećivala psihijatra

Njen otac Rade Manojlović požalio se da se brine za zdravstveno stanje svoje ćerke obzirom na to da se bavi veoma stresnim poslom, ali pevačica smatra da nema mesta brizi

Ona je u intervjuu za emisiju “Premijera” >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << otkrila pravu istinu o svom zdravstvenom stanju, a iskoristila je priliku da svima poruči da nema potrebe da se brinu zbog nje

"Ja idem samo na kontrole Nemojte da se brinete, nije ništa strašno", kroz osmeh je rekla Rada pred premijernim kamerama

Autor: Foto: Instagram

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

Rada Manojlović progovorila o bolesti!

Izvor: Svet plus, 31.Okt.2016, 11:05

Nakon što je jedan nedeljnik objavip, da je zdravlje Rade Manojlović veoma ugroženo, popularna pevačica odlučila je da otkrije pravu istinu...Nedavno su se mediji raspisali o tome, kako Rada Manojlović ima ozbiljnih zdravstvenih problema, te da to krije čak i od svojih najbližih. Ipak, pevačica...

Nastavak na Svet plus...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.