Izvor: Kurir, 30.Okt.2016, 22:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
RADA PROGOVORILA O BOLESTI: Idem kod lekara redovno!
.
Prema navodima izvora bliskih pevačici, Rada se povlači u sebe i izbegava komunikaciju i sa svojim najbližima, zbog čega su oni veoma zabrinuti, posebno uzmeli se u obzir da je pre nekoliko meseci zbog određenih problema posećivala psihijatra
Njen otac Rade Manojlović požalio se da se brine za zdravstveno stanje svoje ćerke obzirom na to da se bavi veoma stresnim poslom, ali pevačica smatra da nema mesta brizi
Ona je u intervjuu za emisiju “Premijera” >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << otkrila pravu istinu o svom zdravstvenom stanju, a iskoristila je priliku da svima poruči da nema potrebe da se brinu zbog nje
"Ja idem samo na kontrole Nemojte da se brinete, nije ništa strašno", kroz osmeh je rekla Rada pred premijernim kamerama
Autor: Foto: Instagram
Rada Manojlović progovorila o bolesti!
Izvor: Svet plus, 31.Okt.2016, 11:05
Nakon što je jedan nedeljnik objavip, da je zdravlje Rade Manojlović veoma ugroženo, popularna pevačica odlučila je da otkrije pravu istinu...Nedavno su se mediji raspisali o tome, kako Rada Manojlović ima ozbiljnih zdravstvenih problema, te da to krije čak i od svojih najbližih. Ipak, pevačica...






