Prete mi ubistvom zbog dečka Srbina: Ku*vo mala, ideš u pakao!

Izvor: Vesti-online.com, 14.Dec.2016, 11:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prete mi ubistvom zbog dečka Srbina: Ku*vo mala, ideš u pakao!

Frontmenka grupe "Ministarke" Edita Aradinović dobila je preteće poruke nakon što je otkrila da bi se zbog dečka odrekla islama.

Mlada pevačica, koja je godinu dana u vezi sa studentom Ognjenom, navukla je na sebe gnev muslimana kada je prošle nedelje priznala da bi se udala u pravoslavnoj crkvi.

Edita je pred zakazan nastup u Sarajevu počela da prima zastrašujuće poruke.

- Pisali su joj u porukama da će goreti u paklu ako bude izdala isla, da nije >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << prava vernica, već prostitutka i da treba da se pazi ako dođe u Bosnu. Bilo je strašno i ona se baš uplašila - priča izvor blizak pevačici.

Da je dobijala pretnje smrću potvrdila je i sam Edita.

- Dobijala sam svakakve poruke, jer je moja izjava izazvala veliku buru. To je osetljiva tema, koja bi mogla da nanese mnogo patnje narodima i sramota me je da pričam o tome. Volela bih da se cela ta priča prekine - kaže Aradinovićeva i dodaje da ljude ne deli prema tome koje su religije ili rase.

- Poštujem svaku veru i meni nije bitno ko kakvu boju kože ima, bitno da je dobar čovek. Pa kakvi bismo ljudi bili kada bismo razmišljali na taj način - rekla je "ministarka".

Edita je naišla na osudu i na bosanskim portalima na kojima su je nazivali "prostitutkom" i "sramotom za muslimane".

Poručili su joj da će goreti u paklu, ako promeni veru.

"Ku*vo, jadna li ti je ta ljubav, mala, direktno ideš u pakao", "Uostalom, ko je je*e, ona je samo nebitna silikonka", samo su neki od komentara na portalima i društvenim mrežama.

Nastavak na Vesti-online.com...



Povezane vesti

Pretili joj smrću zbog dečka Srbina?!

Izvor: Mondo, 14.Dec.2016

Pevačica iz Ministarki dobija jezive poruke od kada je izjavila da joj ne bi smetalo da se uda u crkvi...Frontmenka grupe Ministarke Edita Adarinović, dobila je preteće poruke nakon što je izjavila da bi se zbog ljubavi odrekla islama...Mlada pevačica, koja je godinu dana u vezi sa studentom Ognjenom,...

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.