Preljuba ga koštala 750 miliona dolara?!

Izvor: Press, 25.Avg.2010, 00:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Preljuba ga koštala 750 miliona dolara?!

Najbogatiji sportista na svetu, golfer Tajger Vuds, i Šveđanka Elin Nordegren konačno su se razveli! Njihov šestogodišnji brak je okončan u ponedeljak posle ročišta koje je trajalo samo 10 minuta, a detalji sporazuma nisu poznati medijima, osim činjenice da će deliti starateljstvo nad dvogodišnjom ćerkom Sem Aleksis i jednogodišnjim sinom Čarlijem Akselom.- Tužni smo zbog okončanja braka i jedno drugome želimo sve najbolje u budućnosti. >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << Iako više nismo u braku, mi smo roditelji dvoje divne dece i njihova sreća nam je najvažnija. Narednih meseci im neće biti lako da se prilagode na novu porodičnu situaciju, zbog čega nam je najvažnije da sačuvamo privatnost - naveli su Tajger i Elin u zajedničkom saopštenju.
Sve Tajgerove afere
Skandal je izbio 29. novembra prošle godine kada je Vuds doživeo saobraćajnu nesreću, a sajt TMZ objavio vest da je popularni golfer izazvao udes bežeći od supruge, koja je fizički nasrnula na njega kada je saznala da ju je prevario. Međutim, otkriveno je da je popularni golfer „grešio" i ranije. Jedna za drugom pojavile su se najmanje tri, nezvanično i četiri dame, koje tvrde da su imale aferu sa Tajgerom dok je bio u braku sa plavokosom Šveđankom.
Vuds je imao aferu sa hostesom Rejčel Uhitel, čije je poruke Elin našla u Tajgerovom telefonu. Posle Rejčel, „javile" su se Džejmi Grebs i Kalila Moakin. Konobarica Grebs je tvrdila da „i dalje čuva njegove poruke", a sa Moakin, menadžerkom kluba u Las Vegasu, Tajger Vuds je navodno bio u vezi dve godine.
Američki novinar Nil Bolton, koji je istraživao njegove afere, tvrdi da je video DNK nalaz kojim je potvrđeno da je i jedna devojčica njegova ćerka. Njena majka navodno je Tereza Rodžers, koja je devojčicu rodila 2003, godinu dana pre nego što se Tajger oženio sa Elin, i koja je tražila dva miliona dolara da to ne bi otkrila javnosti.
Skupe greške
U pokušaju da spase brak, Vuds se izvinjavao i bio na lečenju od seksualne zavisnosti, ali čaša je već bila razbijena. Golferova supruga je prvo tražila od advokata da promeni predbračni ugovor da bi joj u slučaju razvoda pripalo 75 miliona dolara, a kasnije je „Čikago san tajms" objavio da za sporazumni razvod Elin traži čak 750 miliona dolara!
Iako se ne zna koliko ga je koštao razvod, jer se Elin posle nagodbe obavezala da potpiše klauzulu o poverljivosti, koja joj zabranjuje da iznosi informacije o razvodu, pouzdano se zna da je već izgubio silne milione, jer su ga zbog skandala napustila tri velika sponzora „Aksentur", AT&T i „Gejtorejd".

Nastavak na Press...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.