Izvor: Telegraf.rs, 24.Jul.2016, 09:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poznati srpski pevač udario kolima staricu!

Ivan Milinković, pevač grupe "Legende" je, kako prenose beogradski mediji, u subotu, dok je isparkiravao automobil u Sopotu, slučajno kolima oborio staricu, koja je prelazila ulicu van pešačkog prelaza.

Foto: TV Prva

- Nažalost, tačno je to što ste čuli. Baka je prelazila ulicu i bila je u "mrtvom" uglu, a ja sam se isparkiravao u rikverc, nisam nikako mogao da je vidim. Jeste pala i razbila nos, ali se iskreno nadam da će sve biti u najboljem redu - rekao je on, >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << a prenosi Alo.

Starica je hitno prebačena u Beograd, gde je na pregledu kod ORL specijaliste.

- Ja ću je posetiti, odneću joj sve što joj treba i pomoći ću joj kao svaki savestan građanin - rekao je pevač.

Foto: TV KCN

(Telegraf.rs)

Nastavak na Telegraf.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.