Izvor: Poznati.info, 25.Jul.2012, 01:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Potukli se Džeksonovi
Par dana nakon skandala sa testamentom kralja popa i nestanka njegove majke, Džeksonovi opet pod lupom javnosti.
Policija Los Anđelesa saopštila je da su se pozornici odazvali pozivu komšija zbog buke i tuče u kući Džeksonovih, piše “Didžital spaj”.
“Patrola je u domu Džeksonovih utvrdila da je došlo do svađe koja je eskalirala u fizički obračun”, saopštila je policija.
“TMZ” prenosi da se potuklo dvoje članova brojne porodice >> Pročitaj celu vest na sajtu Poznati.info << pokojnog kralja popa Majkla Džeksona. Policija nije potvrdila o kome je reč, mada isti sajt prenosi da je do obračuna došlo između sestre kralja popa Dženet i njegove ćerke Paris, koje je zatim razdvajao Majklov brat Rendi.
Pre nekoliko dana, porodica je prijavila nestanak Majklove majke Ketrin (82), za koju se utvrdilo da boravi u ustanovi u Arizoni, a američka štampa piše da su Džeksonovi celu frku digli da bi majku proglasili nesposobnom da se stara o Majklovoj deci i bogatstvu koje joj je ostavio.
(MONDO, foto AP)






