
Izvor: SrbijaDanas.com, 07.Okt.2022, 17:13
POZNAT TERMIN SAHRANE - evo gde će počivati voditeljka Gorica Nešović
Porodica,prijatelji i kolege će je zajedno ispratiti na večni počinak
Voditeljka Gorica Nešović preminula je juče, 6. oktobra, u 59. godini, a danas je objavljen termin sahrane.
Novinarka će počivati na groblju Orlovača. Sahrana će se obaviti u ponedeljak, 10. oktobra, u 14 sati.
Podsetimo, Gorica je rođena 15. maja 1964. u Beogradu. Karijeru radijske voditeljke započela je 1982. godine na Studiju B.
Početkom devedesetih vodila >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << je emisije na Trećem kanalu. Vratila se na Studio B, pa kao programska direktorka Radija B92 i voditeljka jutarnjeg programa u Srbiji Dizanje.
Slušaoci Prvog programa Radio Beograda mogli su da prate emisiju "Buđenje" koju je uređivala i vodila sa prijateljem i kolegom Draganom Ilićem, odakle su se preselili na radio Indeks. Objavila je tri knjige. Ima sina.
Kolege i prijatelji se opraštaju od nje, ali bi se reklo da je najbolnije reči imao Dragan Ilić, njen dugogodišnji kolega, koji je emisiju posvećenu njoj završio rečima: "Ništa Goco, čujemo se u ponedeljak u šest".
Nastavak na SrbijaDanas.com...
Dejan Pantelić o Gorici Nešović, jedva zadržao suze: "I to je život" VIDEO
Izvor: B92, 08.Okt.2022, 09:26
Voditeljka i novinarka Gorica Nešović preminula je juče u 59. godini. Od nje se opraštaju kolege, a među njima se našao i voditelj Dejan Pantelić koji je u emisiji "150 minuta" iskazao žaljenje zbog njene srmti, ali i zahvalnost što ju je poznavao.