Izvor: Kurir, 14.Jun.2011, 10:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
PIPA JURI HARIJA!
LONDON - Pipa bi da pipa Harija! Sestra Kejt Midlton, novopečene vojvotkinje od Kembridža, raskinula je s dečkom, bivšim igračem kriketa Aleksom Laudanom, pišu britanski mediji. - Već se zna, Pipa i Aleks više nisu zajedno - rekao je blizak prijatelj porodice Midlton
LONDON - Pipa bi da pipa Harija!
Sestra Kejt Midlton, novopečene vojvotkinje od Kembridža, raskinula je s dečkom, bivšim igračem kriketa Aleksom Laudanom, pišu britanski mediji.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << />- Već se zna, Pipa i Aleks više nisu zajedno - rekao je blizak prijatelj porodice Midlton engleskim novinama.
Pipa Midlton, koja se proslavila na venčanju svoje sestre zahvaljujući tome što je njena zadnjica bajno izgledala u beloj uskoj haljini, sada je usmerila svoj “radar” na mlađeg od dvojice prinčeva britanske kraljevske kuće - Harija.
Engleski kladioničari su, čim su čuli vest o raskidu, objavili kvote na temu “sledeći dečko Pipe Midlton”. Favoriti su njen bivši dečko Džordž Persi (nije u srodstvu s lordom Persijem iz “Crne Guje”), s kojim je viđena nedavno, ali i Hari, koji nije odvajao oči od nje na venčanju svog brata Vilijama s Pipinom sestrom Kejt.
Pipa i Hari podgrejali su glasine o romansi kad su pre nekoliko dana viđeni kako ručaju zajedno u jednom londonskom restoranu.
Kladionica “Vilijam Hil” tako na budući brak Pipe i Harija nudi kvotu od 25:1 (na svaku uloženu funtu dobija se 25), uz obrazloženje da je “Hari verovatno najpoželjniji mladoženja na planeti, a Pipa postaje najpoželjnija udavača u Velikoj Britaniji”. “Oni su savršen par”, zaključuju “bukiji” iz “Vilijama Hila”.
Britanski mediji spremno su dočekali ovu priču i Pipu nazvali “njeno kraljevsko vreličanstvo”.






