Otkriven uzrok smrti sina Nika Kejva! FOTO

Izvor: Svet plus, 11.Nov.2015, 12:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Otkriven uzrok smrti sina Nika Kejva! FOTO

Sin Nika Kejva, Artur, koji je u julu tragično nastradao padom sa litice, bio je pod uticajem LSD-a, preneli su strani mediji.

Naime, petnaestogodišnji Artur sredinom jula pao je sa litice od 20 metara, a pronađen je teško povređen na jednoj od plaža u Bringtonu, samo nekoliko sati kasnije preminuo je u bolnici. Dalja iostraga je utvrdila, da je nekoliko sati pre kobnog pada konzumirao LSD. Nik i njegova supruga Suzi Bik posetili su mesto odakle je njihov sin pao, a Erl napisao >> Pročitaj celu vest na sajtu Svet plus << je i veoma dirljivu poruku kojom se oprostio od svog brata blizanaca: "Arture, puno te volim. Bilo mi je zadovoljstvo družiti se s tobom, nikada te neću zaboraviti. Brata kao ti mogao sam samo da poželim". Nik Kejv nakon smrti sina ne veruje da će se uskoro vratiti muzici.

Nastavak na Svet plus...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet plus. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet plus. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.