Izvor: Tracara.com, 25.Avg.2009, 19:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Odlično parkiranje automobila!
I veliki bi se postideli ovakvog parkiranja automobila!!! Vidite ga kako je presladak mališa u svom brzom automobilu. Uparkirao je za svaku pohvalu! Bolje nego polovina odraslih :)))
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Tracara.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Tracara.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









