OVO JE RANIJE KAŽNJAVANO - RAZLOG VELIKIH SVAĐA: A sada... Veliki šef oprašta prestupe! (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 16.Mar.2019, 16:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

OVO JE RANIJE KAŽNJAVANO - RAZLOG VELIKIH SVAĐA: A sada... Veliki šef oprašta prestupe! (VIDEO)

Sve po zasluzi...

Učesnici rijalitija "Zadruga 2" su prethodne noći bili raskrinkani kada su u emisiji "Igra istine" postavljali pitanja jedni drugima, a koja pojedini ukućani ni najmanje nisu očekivali.

U toku večeri došlo je do burnih svađa, a prave turbulencije nastale su kada je Dragana Mitar razmišljala da odustane od igre "Indijanci i kauboji", što je sve zadrugare vidno iznerviralo i šokiralo.

Odmah nakon završetka emisije takmičari su bili >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << umorni od svega što im se dešavalo i prepuni utisaka zbog onoga što su saznali jedni o drugima, ali su svakako jedva dočekali da se smeste u prostorije u kojima trenutno borave kako bi se što više odmarali i pripremali za nove izazove.

Međutim, zadrugari su se ovoga puta sami probudili, a Veliki šef ih je pustio da odmore što više. Nekad za duže spavanje kazne, a nekad "oproštaj grehova" - sve po zasluzi.

Kako je to izgledalo i ko se među prvima pripremao za predstojeća dešavanja, pogledajte u nastavku.

Pogledajte rezultate

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija "Zadruga", možete ih pronaći na OVOM linku.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.