OPET ZLOSTAVLJALE DADILJU? Malog Željka nema ko da čuva u Zadruzi! Kulićke OTERALE i ovu! (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 02.Okt.2019, 17:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

OPET ZLOSTAVLJALE DADILJU? Malog Željka nema ko da čuva u "Zadruzi"! Kulićke OTERALE i ovu! (VIDEO)

Nije izdržala!

Uporedo sa "Zadrugom"  na "Pinku" može da se pokrene i poseban rijaliti "Koja dadilja će preživeti Kulićke?".

Još jedna je danas otkazala saradnju sa Miljanom i Marijom Kulić.

Naime, mnoge prethodne dadilje su pobegle i odustale od ovog posla jer su ih i Kulićke maltretirale. Čak su neke trpele i fizičko zlostavljanje. Ova poslednja nije bila po volji Miljani zbog toga što nije želela da joj bude sluškinja.

- Izvoli >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << na kapiju! - poručile su Kulićke danas aktuelnoj dadilji Miljaninog sina Željka.

Pogledajte snimak:

Majka mi je rekla: "SAČUVAJ DUŠU!" Milan Stanković otkrio zašto se POVUKAO SA ESTRADE! Otvoreno o Radi Manojlović (VIDEO)

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.